Strona Główna · Struktura · Artykuły · Grupa Interwencyjna · Grupa Sportowa Czerwiec 14 2024 10:27:25
Nawigacja
Strona Główna
Struktura
Szkolenia i Kursy
Artykuły
Grupa Interwencyjna
Grupa Sportowa
Praca
Galeria
Kontakt
Współpraca
Linki
Szukaj
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 65,535
Najnowszy Użytkownik: vxzv8uqj
Reklama

TV Leszno

MOS Leszno

Akuna

PWSZ Leszno

Zebranie Zarządu 9.11.2008
WOPRDnia 9.11.2009 odbyło się zebranie Zarządu WOPR Leszno przy PWSZ. Zebranie to zaowocowało między innymi decyzją o otworzeniu biura WOPR przy PWSZ oraz zatwierdzeniem nowej strony jako oficjalnej. Biuro najprawdopodobniej będzie się mieścić w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ulicy Mickiewicza, a opieką nad nim zajmie się wiceprezes do spraw organizacyjnych - Grzegorz Kapitan. Godziny otwarcia biura oraz więcej szczegółów z nim związanych podamy niebawem.
Grand Prix Polski 2008 - V runda, Poznań
SportDnia 18 października w Poznaniu odbyła się piąta runda Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym. WOPR - PWSZ Leszno pod szyldem WOPR Wielkopolska reperezentowało 11 zawodników. Swoją obecność zaznaczyli oni szczególnie w sztafecie 4x50 z przeszkodą kobiet w składzie z Aliną Biskupską zajmując pierwsze miejsce. W sztafecie 4x50 mężczyzn nasi zawodnicy stanowili o sile dwóch sztafet - WOPR Wielkopolska I - 2 miejsce oraz WOPR Wielkopolska II - 4 miejsce. W skałdzie piewszej znaleźli się: Tomaz Malak, Łukasz Kolendowicz, Marcin Kotlarski w składzie drugiej: Artur Pietrzak i Bartosz Górski. Słowa uznania należa się także Alinie Biskpskiej, która zajęła 5te miejsce w konkurencji 200m z przeszkodą kobiet.
Powstanie nowej strony
StronaZ dniem 08.09.2008 rozpoczęto prace nad nową stroną WOPR-PWSZ Leszno. Ze względu na prace na stronie przepraszamy za chwilowy brak informacji i nieudogodnienia.

Pozdrawiam Administor
Bartosz Górski
Login
Użytkownik

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kliknij Tutaj aby się zarejestrować.

Zapomniałeś hasło?
Wyślemy nowe, kliknij Tutaj.
Flash Zegar