Strona Główna · Struktura · Artykuły · Grupa Interwencyjna · Grupa Sportowa Sierpień 16 2022 11:12:15
Nawigacja
Strona Główna
Struktura
Szkolenia i Kursy
Artykuły
Grupa Interwencyjna
Grupa Sportowa
Praca
Galeria
Kontakt
Współpraca
Linki
Szukaj
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 65,535
Najnowszy Użytkownik: vxzv8uqj
Reklama

TV Leszno

MOS Leszno

Akuna

PWSZ Leszno

Grand Prix Polski 2008 - Archiwum Knurów - Świdwiń
KNURÓW:

1.Kotlarski Marcin: 2msc - 200m pływanie z przeszkodami; 7msc – 100m ratowanie kombinowane; 12msc – 100m ratownik

2.Górski Bartosz: 15msc – 50m holowanie manekina; 14msc – 100m ratowanie kombinowane;

RUDA ŚLĄSKA:

1.Karczmarek Agnieszka: 5msc – 200m pływanie z przeszkodami; 5msc – 100m ratowanie w płetwach; 1msc – sztafeta 4x50m z przeszkodą

2.Suwiczak Agnieszka: 16msc – 200m pływanie z przeszkodami; 11msc – 100m ratowanie w płetwach; 1msc – sztafeta 4x50m z przeszkodą

3.Biskupska Alina: 3 (8 open) msc – 50m holowanie manekina; 1msc – sztafeta 4x50m z przeszkodą

3.Kotlarski Marcin: 3msc - 200m pływanie z przeszkodami; 6msc - 100m ratowanie w płetwach; 3msc – sztafeta 4x50m z przeszkodą

4.Górski Bartosz: 8msc - 100m ratowanie kombinowane; 14msc - 100m ratowanie w płetwach

5.Kolendowicz Łukasz: 10msc - 200m pływanie z przeszkodami; 19msc - 100m ratowanie w płetwach; 3msc – sztafeta 4x50m z przeszkodą

6.Mańka Mateusz: 9msc - 50m holowanie manekina; 6msc - 100m ratowanie kombinowane; 15msc - 100m ratowanie w płetwach;

7. Majchrzak Paweł: 3msc – sztafeta 4x50m z przeszkodą

WROCŁAW:

1.Karczmarek Agnieszka: 1msc – 100m ratowanie w płetwach; 3msc – 100m ratownik; 1msc – sztafeta 4x50m z pasem ratowniczym;

2.Biskupska Alina: 7msc – 50m holowanie manekina; 8msc - 100m ratowanie kombinowane; 1msc – sztafeta 4x50m z pasem ratowniczym;

3.Kotlarski Marcin: 12msc – 100m ratowanie kombinowane; 23msc- 100m ratownik; 3msc – sztafeta 4x50m z pasem ratowniczym;

4.Górski Bartosz: 21msc – 50m holowanie manekina; 20msc – 100m ratowanie kombinowane; 3msc – sztafeta 4x50m z pasem ratowniczym;

5.Kolendowicz Łukasz: 42msc- 100m ratownik; 10msc – sztafeta 4x50m z pasem ratowniczym;

6.Mańka Mateusz: 8msc - 50m holowanie manekina; 9msc - 100m ratowanie kombinowane; 10msc – sztafeta 4x50m z pasem ratowniczym;

7.Juskowiak Łukasz: 48msc - 50m holowanie manekina; 37msc - 100m ratowanie kombinowane;

8.Jankowiak Mateusz: 26msc - 100m ratowanie kombinowane; 14msc – 100m ratownik

9.Majchrzak Paweł: 10msc – sztafeta 4x50m z pasem ratowniczym;

10. Orłowski Filip: 10msc – sztafeta 4x50m z pasem ratowniczym;

ŚWIDWIN:

1.Karczmarek Agnieszka: 1msc – 200m pływanie z przeszkodami; 2msc – 100m ratowanie w płetwach; 2msc – 100m ratownik

2.Suwiczak Agnieszka: 13msc – 200m pływanie z przeszkodami;

3.Kotlarski Marcin: 3msc - 200m pływanie z przeszkodami; 4msc – 100m ratownik; 6msc - 100m ratowanie w płetwach; 3msc – sztafeta 4x25m holowanie manekina

4.Górski Bartosz: 13msc – 100m ratowanie kombinowane; 23msc – 100m ratownik; 5msc – sztafeta 4x25m holowanie manekina

5.Kolendowicz Łukasz: 5msc - 200m pływanie z przeszkodami; 19msc - 100m ratowanie w płetwach;

6.Mańka Mateusz: 5msc - 100m ratowanie kombinowane; 5msc – sztafeta 4x25m holowanie manekina

Login
Użytkownik

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kliknij Tutaj aby się zarejestrować.

Zapomniałeś hasło?
Wyślemy nowe, kliknij Tutaj.
Flash Zegar